Pohodlné bicyklové spoznávanie

Pohodlné bicyklové spoznávanie

20.5.22
Obrázok
Cyklistické okruhy v Slovinsku (© Tomaž Jeseničnik) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Radi aktívne spoznávate? Máme pre vás ideálnu dovolenku - spoznávajte na 🚲 bicykli 🚲!

Užite si dovolenku naplno, s ľahkosťou, bez nutnosti vymýšľať vopred itinerár a obáv, či zvolíte to správne ubytovanie, nevynecháte tie najväčšie zaujímavosti a tiež bez logistických úvah nad batožinou (prevoz batožiny medzi ubytovaniami bude zabezpečený).

Francúzsko

Francúzsko je našou obľúbenou destináciou. S rôznorodosťou jeho regiónov si v ňom naozaj nájde každý to svoje. Vybrali sme pre vás tieto trasy:

  • Alsasko pre jeho ľahkú dostupnosť
  • Údolie Loiry ako jeden z najvyhľadávanejších cieľov turistov
  • Severné francúzske Alpy lebo ich ktoré máte s nami prechodené v zime
  • Provensálsko lebo je pre Francúzsko tak charakteristické
  • Beaujolais lebo vo víne je pravda a v oblasti Beaujolais je okrem vína aj všeličo iné :-)

Rakúsko

Rakúsko je pre nás jednou z najľahšie dostupných krajín. Jeho rôznorodosť, nádherné hory a jazerá i usporiadanosť sú zárukou príjemného cyklistického zážitku. Tamojšie lokality sú vhodné aj na kratšie než týždenné cyklistické trasy a z tých sme vám pár vybrali. Dôkladnejšie môžete spoznať jazerá a hory v oblasti Salzkammergut či v okolí Salzburgu alebo si dopriať zážitkové dni s rôznorodými aktivitami v regióne Dachstein či pri jazere Wolfgangsee.

Slovinsko

Slovinsko je malým Švajčiarskom s jeho akoby nedotknutou divokou prírodou, bielymi skalami, priezračnými tyrkysovými riekami, jaskyňami. Je rajom milovníkov outdooru a prírody. Cyklisti si tu naozaj prídu na svoje. Ponúkané okruhy spájajú krásy prírody s ochutnávkami miestnych skvelých vín a tiež spoznávaním nečakane krásnych stredovekých dediniek.

Cyklolode v Chorvátsku

Cyklistické plavby po Jadrane sú veľmi obľúbeným produktom, na ktorý budete vďaka jeho špecifickému charakteru ešte dlho v dobrom spomínať. Ponúkame vám 4 možnosti cyklolodí, vďaka ktorým môžete spoznať Kvarnerský záliv a ostrovy Severnej a Južnej Dalmácie.

Hľadať