Sardínia, Korzika a Elba

Sardínia, Korzika a Elba

24.5.22
Obrázok
(© CarstenNRW/pixabay) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Táto trojica ostrovov v Tyrhénskom mori láka hádam každého. Radi vám ponúkame ubytovacie služby našich dlhoročných partnerov

Sardínia

Sardínia s nádhernými bielymi piesočnými plážami podobnými Karibiku, neskutočnými farbami a vôňami, promenádami s výbornými reštauráciami, príjemnými barmi a tiež bohatou históriou, početnými archeologickými náleziskami a obyvateľmi hrdými na svoje tradície.

 

Korzika

Korzika ako najzelenší, najhornatejší a najrozmanitejší ostrov v Stredozemnom mori známy divokou prírodou, kúpaním v priezračnom mori i krištáľových horských potokoch, nespočetnými pobrežnými vežami, ale aj pre klobásky, ovčí syr, jedlé gaštany, med či víno.

 

Elba

Ostrov vzdialený len hodinku plavby z Talianska, raj pre milovníkov krásnej prírody, talianskej pohostinnosti, historických pamiatok, krištáľovo čistého mora, autentických rybárskych prístavov a obdivovateľov Napoleona Bonaparteho.

 

Ako na to?

  • Stačí poslať email s vašou predstavou, o aké ubytovanie by ste mali záujem, na info@hitka.sk
  • Ak nepreferujete leteckú dopravu, môžete pre všetky ostrovy využiť pohodlný nočný autovlak z Viedne do Livorna (vaše auto či motorky sa vezú a vy môžete spať) a následne trajekt z Livorna, Piombina ale aj Savony či Janova. Lístky vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek a aktuálne dostupných voľných kapacít.
Hľadať