Vstúpte s nami do našej 32. sezóny!

Vstúpte s nami do našej 32. sezóny!

10.9.21
Obrázok
(© www.flickr.com, S. S. Pasukaru)

Svet cestovania sa zmenil, zimné strediská mali čas na preverenie služieb v nových režimoch, ustálili sa všeobecne platné opatrenia a tak sú všetky strany pripravené na príchod zimnej sezóny. A my s nimi :-)

Ako obvykle máme pre vás rozsiahlu ponuku francúzskych lyžiarskych stredísk, kde sme ako doma. Do viacerých z nich smerujú aj naše zájazdy s autobusovou prepravou. Ich počet sme pre túto sezónu znížili, keďže časť lyžiarov aktuálne uprednostňuje vlastnú dopravu.

Kvalitné strediská a širokú škálu ubytovaní za férové ceny vám ponúkame okrem Francúzska aj v Taliansku (tohtoročnou novinkou je oblasť Civetta), Rakúsku, Švajčiarsku, Slovinsku (novinkou sú rodinné strediská Rogla a športovejší Krvavec) a od minulej zimy aj v Bulharsku.

Pokiaľ ešte pri vyhliadnutom ubytovaní nenájdete ceny, neváhajte nás kontaktovať, radi vám ich vykalkulujeme.

Mimoriadne zážitky môžete s nami zažiť aj mimo svahov. Garantovať ich môžeme pri riadení skutočného monopostu F1 s výkonom 650 koní alebo pri jazde na športových autách napr. po Toskánsku či na Morave. Oboje je vhodné aj ako darček. Veľmi pohodové plavby európskymi kanálmi a riekami, kde si loď riadite sami bez potreby kapitánskeho preukazu. Teraz už aj blízko Slovenska – v Maďarsku. Ale zaujímavé sú aj okruhy na bicykli, motorke, skútri Vespa či Fiate 500 Cabrio. Novinkou je požičovňa áut Mercedes.

Katalóg vydávame momentálne len v podobe .pdf, mal by byť k dispozícii v priebehu septembra. Určite vás naň upozorníme. Podrobnosti nájdete tu na našej stránke www.hitka.sk alebo www.jazda-na-f1.sk. Sledovať nás môžete aj na facebooku, dôvodov na to bude dostatok!

Budeme radi, ak sa k nám opäť pripojíte...

 

Hľadať