Dovolenka na vode

Dovolenka na vode

11.6.21
Obrázok
Plavby v Maďarsku (© SimonTrnkaAdventures) Dovolenka na lodi a plavby, Lyžovačky v Alpách, Formula F1, www.hitka.sk

Mimoriadna dovolenka hneď za hranicami a navyše v legendárnej vínnej oblasti!

Na obľúbených lodiach Nicols sa už môžete plaviť aj v blízkom Maďarsku, priamo v oblasti preslávenej tokajskými vínami.

K dispozícii je 20 lodí kategórie Estivale a 2 základne na severovýchode MaďarskaTokaj vzdialený len 90 km z Košíc a 430 km z Bratislavy a Kisköre vzdialené len 345 km z Bratislavy a iba 180 km z Košíc.

Na výber tak máte plavbu jazerom Tisa a národnými parkami alebo známym Tokajom, ktorý je srdcom svetoznámej vinárskej oblasti.

Plaviť sa môžete vo vami vybranej spoločnosti 4-10 osôb. Zažite aj vy individuálnu dovolenku bez nutnosti výraznejších stretov s inými osobami a na čerstvom vzduchu uprostred prírody, bez potreby kapitánskych skúšok (stačí bežný vodičský preukaz), s kajutami na spanie, kúpeľňou a vybavenou kuchynkou, trvanie plavby 2 - 3-dňový víkend (mimo letných prázdnin) alebo celý týždeň.

Buďte na týždeň kapitánom, plavte sa podľa vlastného tempa a chuti, zakotvite, kde sa vám zapáči, užívajte si pohľady na krajinu s pohárom vína v ruke z vyhliadkovej paluby...

Okrem plavby Maďarskom vrelo odporúčame aj plavbu v Taliansku v okolí Benátok, alebo Francúzskom, kde si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky lokalít aj lodí. Radi pomôžeme aj s plavbami v HolandskuNemecku či Portugalsku.

Doprajte si dovolenku, ktorá Vám prinesie neopakovateľné dojmy a zážitky, avšak celou svojou filozofiou sa vymyká trendom masovej dovolenkovej turistiky.

Sledujte aj aktuálne využiteľné zľavy!

Hľadať