Novinky

Hodnotenia zákazníkov

Marek K.

5
"Odporúčam nakontrahovať viacej ubytka na budúci rok, od kedy som sa vrátil rozdávam vaše vizitky. Každý sa pýta, kde sme to lyžovali a cena pomer + naše storička na fb a insta zo strediska urobili veľký boom na celom Štrbskom Plese, či inštruktori, vlekári, známy atď."
Čítať ďalej

Zuzana P.

5
"Lyžiarska oblasť Ponte di Legno - Tonale má krásne zjazdovky ako z ľadovca , tak aj v jednotlivých častiach strediska. Potešilo nás aj čaro histórie. Ďakujeme"
Čítať ďalej

Zoli S.

5
"Veľká spokojnosť s CK HITKA. Profesionálny prístup! Mám prelyžované Alpy,ale musím potvrdiť že CK HITKA ponúka široký výber lyžiarskych stredísk za primeranú cenu. Najlepšia CK pre lyžiarske zájazdy."
Čítať ďalej

Mária S.

5
"Ďakujeme veľmi pekne za parádny tip na ubytovanie v Chate Dolomia . Aj keď to nebolo jednoduché, vybrať vhodné ubytovanie pre našu väčšiu skupinku, vám sa to podarilo a bolo to tam všetko perfektne: či už ubytovanie, stravovanie a veľmi ochotná a milá pani majiteľka a celý personál. Cítili sme sa tam ako doma :)
Aj keď by bolo úplne super bývať niekde na svahu, kde len obujete lyže a idete, toto vôbec nevadilo. Práve naopak -aspoň sme videli kus krásnej krajiny.
ĎAKUJEME
"
Čítať ďalej

Jana H.

5
"Ďakujeme za krásnu rodinnú lyžovačku, ktorá splnila všetky naše predstavy."
Čítať ďalej

Marej J.

5
"Ubytovanie bolo čisté , domáci boli veľmi príjemný , strava bola nad očakávania . Kronplatz je super kopec , hotel Scherer tiež."
Čítať ďalej

Matej T.

5
"cestujeme už 5-rok s CK Hitka, super :)"
Čítať ďalej

Eva K.

5
"Všetko išlo ľahko a bez problémov, podľa pokynov.
Strava a obsluha výborná.
"
Čítať ďalej
Vaše hodnotenie pre Hitka.sk
Hľadať