Na lyžovačku autobusom!

Na lyžovačku autobusom!

7.8.23
Obrázok
Autobusové zájazdy, Lyžovačky v Alpách, Dovolenka na lodi a plavby, Formula F1, www.hitka.sk

Vyberajte medzi prvými!

Zoznam autobusových lyžiarskych zájazdov na sezónu 2023/24 je tu. Čo sme si pre vás pripravili? Uvádzame "ceny od" (závisia od konkrétneho termínu, typu a obsadenosti bytu), v ktorých je započítané ubytovanie, 6-denný skipass, autobusová doprava a z ktorých sme odpočítali našu zľavu za skorý nákup platnú do 10.10.2023.

Decembrové rozlyžovanie vo Francúzsku za skvelú cenu

  • stredisko Les 2 Alpes (lyžovanie až do výšky 3.568 m n.m. a platnosť skipassu napr. aj do susedného Alpe d'Huez) s ubytovaním v príjemnej rezidencii EDELWEISS s cenou od 371 € /osoba!!!

Bratislavské jarné prázdniny v Taliansku za úžasné ceny

  • stredisko Passo Tonale - Ponte di Legno s ubytovaním vo výške cez 1.880 m, s ľadovcom a úžasnou cenou od 481 € /osoba!!!
  • stredisko Marilleva napojené na známu oblasť Madonna di Campiglio s cenou od 546 € /osoba!!!

Svetoznáme legendárne strediská

Najznámejšie francúzske strediská s viac ako 300 km lyžiarsky prepojených zjazdoviek, lyžovaním do výšok cez 3.000 m n.m. a ubytovaním minimálne vo výške 1.800 m n.m.

Veľké strediská za výborné ceny

Známe francúzske strediská s viac ako 225 km lyžiarsky prepojených zjazdoviek a väčšinou lyžovania nad 2.000 m n.m.

  • stredisko Les 2 Alpes (200 km zjazdoviek, lyžovanie až do výšky 3.568 m n.m. a skipass platný napr. aj v Alpe d'Huez) ... cena od 371 € /osoba
  • stredisko Les Sybelles (až 310 km lyžiarsky prepojených zjazdoviek, cena s autobusom, skipassom a vstupom do bazéna už od 455 €)
  • stredisko Auris en Oisans / Alpe d'Huez grand domaine ski (lyžiarsky spojené so svetoznámym strediskom Alpe d'Huez, v cene ubytovanie s bazénom) s cenou od 461 € /osoba!!!
  • stredisko Briancon / Serre Chevalier (nádherné lyžovanie na 250 km zjazdoviek, priamo v Briançone pevnosť zapísaná v UNESCO) s cenou od 540 € /osoba!!!

Menej známe strediská s výborným pomerom cena/kvalita

Lyžiarsky veľmi zaujímavé strediská, navyše s kvalitným ubytovaním - väčšina má bazén, saunu.

 

Viac info tu: https://www.hitka.sk/autobusove-a-vlakove-zajazdy

Hľadať